O mnie

Malwina Majewska

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Poznańskiej oraz studiów podyplomowych: Aranżacja Wnętrz w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu oraz Design Management w School of Form w Poznaniu.


Od kilku lat prowadzę pracownię projektową ŁADNA ŁAZIENKA od początku specjalizującą się w projektach łazienek. Z branżą łazienkową związana jestem od kilkunastu lat. Uczestniczę na bieżąco w warsztatach, kursach, szkoleniach i targach pogłębiając swoją wiedzę na temat nowych rozwiązań i wzornictwa, którą następnie wykorzystuję w swoich projektach.


Bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, łącząc podejście techniczne z artystycznym potrafię wysłuchać, doradzić i pomóc Klientowi znaleźć najlepsze rozwiązania.


Pasjonuję się współczesnym designem, tradycyjnymi technikami rękodzielniczymi i rzemieślniczymi oraz wdrażaniem w życie idei 3R: reduce, reuse, recycle. Interesuję się zmianami stylu życia człowieka związanymi z rozwojem technologii.


Zapraszam do współpracy !

Malwina Majewska